Co wchodzi w skład kamagry?

Leki na erekcję

Pewna grupa mężczyzn boryka się z dość specyficznym problemem, jakim są kłopoty z erekcją. Polegają one na tym, że erekcja nie pojawia się podczas stosunku lub jest zbyt słaba. Może być i tak, że trwa zbyt krótko, by możliwe było odbycie pełnego stosunku. Kłopoty z erekcją są dziś udziałem bardzo wielu mężczyzn i nie są to tylko mężczyźni nie pierwszej młodości. Udawanie, że problemu nie ma w niczym nie pomaga, a wręcz szkodzi. Oboje partnerzy czują się winni: mężczyzna, że nie potrafi zaspokoić partnerki, a partnerka, że nie potrafi pobudzić mężczyzny. Rozwiązaniem problemów z erekcją są leki kamagra.

Kamagra na problemy z erekcją

Leki o tej nazwie produkuje od lat indyjska firma farmaceutyczna Ajanta Pharma. Leki produkowane są pod kontrolą WHO. Kamagra http://viagra.edu.pl/kamagra.html, to cała gama różnych leków wywołujących erekcję. Wszystkie leki z tej grupy są całkowicie bezpieczne dla zdrowia. Trzeba tylko stosować je zgodnie z zaleceniami, które opisane są w ulotce. Jest to ważne, ponieważ leki te zawierają substancję nie obojętną dla układu sercowo naczyniowego. Specyfiki, o których tu mowa przyjmuje się doustnie tuż przed seksem. Działają mniej więcej po półgodzinie. Czas działania, to średnio cztery godziny. Nie są to oczywiście cztery godziny erekcji, ale cztery godziny pełnej zdolności do jej osiągnięcia.

Co wchodzi w skład kamagry?

Kamagra zawiera substancję czynną o nazwie sildenafil. Substancja ta czasowo i doraźnie eliminuje główną przyczynę kłopotów ze wzwodem. Przyczyną tą jest zbyt słabe ukrwienie penisa w trakcie stosunku. Tabletki kamagra zawierają 20mg, 50mg lub 100mg sildenafilu. Zalecane jest zaczynanie od tabletek 20mg. Oprócz substancji czynnej, leki na erekcję od Ajanta Pharma zawierają substancje łączące i pomocnicze. Oryginalna kamagra ma kształt zbliżony do rombu i turkusową powłokę. Wnętrze tabletek jest białe i na każdej wytłoczona jest dawka. Tabletki sprzedawane są w blistrach po cztery sztuki. Oryginalny lek nie jest sprzedawany w pojedynczych tabletkach.

Posted by / Marzec 17, 2018
Posted in
Seks